Naprawa Apple iPhone po zalaniu

Nasz serwis dokonuje napraw iPhona po zalaniu. Informujemy że nie zawsze powinno się naprawiać iPhona, który został zalany, a o szczegółach piszemy poniżej.

Zalanie telefonu Apple iPhone to poważna sprawa. Niemal każdy serwis GSM Apple ogłasza się, że bez problemu uruchamia iPhony, bez względu na stopień uszkodzeń. Prawdą jest, że uszkodzenia mogą okazać się na tyle poważne, że pomimo udanej naprawy – po miesiącu lub kilku miesiącach – on ponownie przestanie działać.

Jeśli zrobiliśmy wiele zdjęć, posiadaliśmy notatki i nie zamieściliśmy tego wszystkiego w chmurze to pojawia się problem i w związku z tym przestrzegamy przed nieprzemyślanymi naprawami telefonu po zalaniu. Potrzebna jest odpowiednia wiedza i doświadczenie, aby podjąć decyzję o tym, czy iPhone można naprawiać. W przypadku braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia – telefon będzie działać, jednak korozja będzie postępować i doprowadzi ona do ponownej awarii, która tym razem będzie już praktycznie nieodwracalna.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Niech pierwszym pytaniem nie będzie ‚Ile kosztuje naprawa?’, gdyż nie wiemy czy w ogóle będzie można go naprawiać i nie wiemy również w jakim stopniu został zniszczony. Potrzebne jest dostarczenie urządzenia, abyśmy mogli sprawdzić stopień jego zniszczenia.

I jeszcze jedna kwestia – naprawa telefonu iPhone nie polega wyłącznie na wstawieniu go do myjki ultradźwiękowej. Polega ona na właściwej analizie stanu zastanego. Kąpiele w myjce ultradźwiękowej mają miejsce – ale to wiedza i doświadczenie grają kluczowe role.