Kontakt - Hastel Serwis Warszawa

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

O Nas

Nasza firma mieści się w dwóch punktach w Warszawie: przy ulicy Nowolipie 16/18 (Warszawa Wola), a dokładnie na rogu ulicy Jana Pawła II, oraz przy ulicy Puławska 246 lokal 181 w Warszawie Mokotów. Dzięki korzystnej i dogodnej lokalizacji w samym sercu Warszawy, z łatwością możesz dostać się do nas komunikacją miejską lub innymi środkami transportu. W naszym serwisie czekają na Ciebie specjaliści, którzy chętnie dokonają diagnozy Twojego urządzenia, a także porozmawiają o zaobserwowanych problemach i usterkach. Jesteśmy otwarci codziennie, dzięki czemu w każdej chwili może nas odwiedzić i powierzyć nam swój sprzęt.

Gorąco zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości elektronicznej. Dzięki takim środkom będzie możliwe wcześniejsze umówienie wizyty oraz wstępne rozeznanie. Po uzyskaniu wymaganych informacji zalecimy podjęcie konkretnych kroków, które pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie usterki.

Poniżej znajduje się formularz kontaktowy. Po wypełnieniu rubryk dotyczących problemu oraz danych kontaktowych prosimy o jego przesłanie. Postaramy się jak najszybciej i jak najdokładniej odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Adres mailowy

info@hastel.pl

Serwis Warszawa Wola

ul. Nowolipie 16/18 01-005 Warszawa róg Al. Jana Pawła II

Telefon: 722 722 992

Serwis Warszawa Mokotów

ul. Puławska 246 lokal 181 02-684 Warszawa

Telefon: 690 690 937