O firmie - Hastel Serwis Warszawa

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

O firmie

Nasza firma zajmuje się naprawą telefonów, tabletów, a także urządzeń stacjonarnych, takich jak komputery. Istniejemy na rynku od 10 lat, więc możemy pochwalić się solidnym doświadczeniem. Na nasz sukces składa się przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży. Posiadają oni wszechstronną wiedzę, która pozwala na dokładne diagnozy oraz solidne naprawy wielu urządzeń.

Nie boimy się wyzwań, a systemy operacyjne i typy urządzeń nie mają przed nami tajemnic. Chętnie podejmiemy się naprawy Twojego sprzętu. Proces naprawy trwa krótko, ale jest solidny i dokładny. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje urządzenie jest gotowe do bezpiecznego użytku, a usterka nie powtórzy się w przyszłości.

Konsultację

Przez rozpoczęciem naprawy oferujemy konsultację, która pozwoli dowiedzieć się wszystkiego o problemie jaki napotkało urządzenie. Usługa ta składa się z dokładnego badania i diagnostyki urządzenia oraz rozmowy z klientem. Jest ona całkowicie bezpłatna i pozwala na pozyskanie wiedzy o stanie sprzętu i możliwościach jego naprawy. Dzięki temu klient może podjąć decyzję o serwisie i mieć realny wpływ na przebieg naprawy.

Inne usługi

Oprócz napraw konkretnych usterek oferujemy również drobniejsze usługi. Należy do nich między innymi wymiana szybki. Do naszej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęty i narzędzia, dzięki czemu możesz być pewny, że Twoje urządzenie będzie odpowiednio zabezpieczone, a tym samym mniej podatne na usterki. Oferujemy również odzyskiwanie danych, dzięki czemu przypadkowo usunięte informacje szybko będą z powrotem dostępne. W naszym salonie można również zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria do telefonów, takie jak etui czy kable.

Nasze serwisy

Nasz serwis znajduje się w Warszawie przy ulicy Nowolipie 16/18. Jest to róg ulicy Jana Pawła II. Jesteśmy otwarci codziennie, dzięki czemu w każdej chwili możesz powierzyć swoje urządzenie specjalistom. Zapraszamy do naszego salonu na darmową konsultację oraz rozmowę, które mogą być początkiem naszej owocnej współpracy.