Nasze usługi, które świadczymy

Nasze serwisy GSM w Warszawie: Warszawa Wola, Warszawa Mokotów oferuje szeroki wachlarz usług, dzięki czemu będziemy w stanie naprawić niemalże każdą usterkę. Specjaliści, z którymi współpracujemy, mają doświadczenie w serwisach różnorodnych urządzeń, dlatego typ urządzenia i jego oprogramowanie nie stanowi żadnej przeszkody.

Naprawa smartfonów

Hastel oferuje kompleksową naprawę telefonów na Woli i Mokotowie. Usługa ta jest bardzo pożądana, a dzięki wysokiej jakości świadczonych usług posiadamy wielu zadowolonych klientów.

Aktualizacja oprogramowania

Nasz serwis oferuje również wykonanie aktualizacji urządzeń. Dzięki wiedzy naszych specjalistów dowiesz się, które z nich warto zainstalować i jak wpłyną one na Twoje urządzenie.

Odzyskiwanie Danych

Hastel oferuje kompleksową naprawę telefonów na Woli i Mokotowie. Usługa ta jest bardzo pożądana, a dzięki wysokiej jakości świadczonych usług posiadamy wielu zadowolonych klientów.

Naprawa urządzeń Apple

Jeśli interesuje Cię naprawa urządzeń Apple takich jak: telefon lub tablet to nasz serwis będzie doskonałym wyborem. Nasi specjaliści są dokładnie zaznajomieni zarówno z budową i specyfiką urządzeń marki Apple, jak również z autorskim systemem iOS

Naprawa laptopów

Nasi specjaliści zajmują się naprawą laptopów w Warszawie Wola i Warszawa Mokotów. Rozwiązujemy różnorodne usterki, a dzięki wykwalifikowanym specjalistom urządzenie będzie gotowe do odbioru w krótkim czasie.

Naprawa komputera

Nasz serwis zajmuje się również naprawą urządzeń stacjonarnych. Proces naprawy przebiega sprawnie, a dzięki doświadczonym specjalistom możesz być pewny, że usterka nie powtórzy się w przyszłości.

Wymiana wyświetlacza w telefonie

Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w naprawie i wymianie wyświetlaczy w różnych modelach telefonów. Bez względu na to, czy masz iPhone'a, Samsunga, Huaweia czy inną markę, nasz zespół zawsze podejdzie do naprawy z najwyższą starannością i precyzją.

Wymiana baterii w telefonie

Potrzebujesz wymienić baterię w swoim telefonie? Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi wymiany baterii w serwisie Hastel Warszawa i odzyskaj pełną moc swojego urządzenia już teraz!

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby odzyskać sprawność swojego telefonu, smartfona, laptopa czy komputera i cieszyć się pełnią możliwości swojego urządzenia!

Kontakt